O nás

Informácie o našej spoločnosti.

O nás

Spoločnosť SOLLER s.r.o. založená v roku 1997 Vám ponúka spoluprácu v oblasti realizácií dodávok veľkokuchynského zariadenia pre profesionálne využitie. Potenciál firmy zúročuje mnohoročnú skúsenosť pracovníkov v tomto špeciálnom odbore. Profesionalita je zvýraznená vlastnou projekčnou zložkou a spoľahlivým zázemím v oblasti servisu a montážnych prác.

Firma SOLLER s.r.o. je predajcom gastrotechnického zariadenia, najmä značiek patriacich do koncernu ELECTROLUX. Zariadenia tejto výroby predstavujú optimálne spojenie kvality, tradície výroby a prijateľnej ceny. V súčasnosti má Electrolux zastúpenie vo viac ako 120 krajinách sveta, vybavila viac ako 150 000 hotelov, 100 000 reštaurácií, 4 000 nemocníc a atď.

Projekcia

Komplexnosť dodávky dotvára projekčná zložka firmy SOLLER s.r.o., ktorá zákazníkovi zaručuje odbornosť technického návrhu spĺňajúceho hygienické, kvalitatívne a kvantitatívne normy optimálneho návrhu kuchynskej technológie. V projekte spracúvame najnovšie osvedčené trendy v kuchynskej organizácii s ohľadom na slovenské špecifiká. Návrh skúseného autorizovaného projektanta predstavuje základný pilier funkčnosti stravovacieho zariadenia a spokojnosti klienta.

Certifikácia výrobkov

Všetky ponúkané technologické zariadenia sú vyhotovené v súlade s platnými normami EÚ.

Servis

Funkčnosť kuchynskej prevádzky úzko súvisí s prevedením odbornej montáže zariadení. Technici firmy SOLLER s.r.o. sú školení priamo vo výrobných centrách. Záručný a pozáručný servis zabezpečujeme regionálnymi servisnými strediskami. Zárukou expresných servisných zásahov je centrálny sklad náhradných dielov v Bratislave.

Osvedčenie

Pečiatka

Comments are closed.

Copyright © 2024 Soller s.r.o